PRODUKTS:

CityTree

CityTree ir pasaulē pirmais biotehnoloģiju filtrs, kas kvalitatīvi uzlabo gaisa kvalitāti.

CityTree satur unikālu IoT tehnoloģiju infrastruktūru, kas ietver daudzus mērīšanas punktus. Integrētie sensori reālā laikā ģenerē milzīgu datu daudzumu, ko var apskatīt, izmantojot speciāli izstrādātu informācijas paneli.

Dati sniedz visaptverošu informāciju par CityTree ekoloģiskajiem raksturlielumiem un statusu. Ir pieejama arī informācija par vides stāvokli. Turklāt tiek garantēta optimāla apkope un kopšana, kas nodrošina CityTree funkcionēšanu un ilgu kalpošanas laiku.

Green City SolutionsMade in Germany

CityTree

► Skatītīes video

Lūdzu noskatieties īsu video prezentāciju.

Mēs ceram, ka šis video vizuāli palīdzēs jums saprast šī filtra funkcionalitāti.


LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU (.PDF)

→ Atrodiet atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Vietas analīze

Pilsētas arvien vairāk tiek pakļautas vides piesārņojumam. Motivējot vēlmi sniegt vērtīgu ieguldījumu ilgtspējīgi labvēlīgu dzīves apstākļu nodrošināšanā, uzņēmums ENVI_MET ir izstrādājis īpašu progresīvas simulācijas metodi.

Balstoties uz mikroklimata modeļiem, programmatūra balstās uz zinātniski atzītām metodēm un vides uztveres kā holistiska organisma pamata. Izmantojot programmatūru, ilgtspējīgi efektīvus pasākumus vides piesārņojuma samazināšanai var kvantitatīvi vizualizēt, ņemot vērā to ietekmi, un pēc tam novērtēt.

CityTree


Vai jums ir jautājumi? Lūdzu sazinieties ar mums vai atrodiet dīleri.