PRODUCT:

SmartCity Bin

Pilsētas šobrīd sāk pārveidot par viedām pilsētām un daudzas jau ir ceļā uz tām! Kopā ar viedo satiksmi, viedo apgaismojumu un viedo enerģiju – viedā atkritumu apsaimniekošana ir jebkuras viedās pilsētas neatņemama sastāvdaļa. Mēs radījām risinājumu, kas ir piemērots gan iedzīvotājiem, gan atkritumu apsaimniekotājiem, gan pie varas esošiem ierēdņiem.

Binology ir gudrs risinājums sadzīves atkritumu plūsmas pārvaldībai. SmartCity Bin Binology izmantošanas priekšrocība ir optimizēta un videi draudzīgāka sistēma.

LEJUPIELĀDĒT BROŠŪRU (.PDF)

LEJUPIELĀDĒT CENRĀDIS (.PDF)

Binology► Video prezentācija

Binology ir ar saules enerģiju darbināms atkritumu kompaktētājs, kas var uzņemt līdz pat 8 reizēm vairāk atkritumu nekā tvertnes, kurās atkritumi tiek brīvi sabērti, tādējādi samazinot savākšanas biežumu līdz pat 80%. Tas ir savietojamas ar standarta 120L riteņu tvertnēm, lai tās var viegli un droši iztukšot. Papildus atkritumu kompaktētājs tiešsaistē apkopoto informāciju bezvadu pārraides ceļā paziņo uz Binology SmartCity Management, kas ir mākonī balstītā uzraudzības un datu analīzes platforma. Binology var būt aprīkots ar dažādām funkcijām, piemēram, LED fona apgaismojumu, LCD paneli, reklāmas uzlīmēm un WiFi maršrutētāju.

BinologyBinology

 

■ SCSS 2 prezentācija

Binology SmartCity Separation Station 2 ir novatorisks viedās pilsētas risinājums atkritumu dalītai savākšanai. Tas sastāv no diviem ar saules enerģiju darbināmiem atkritumu konteineriem, kas ir cieši saistīti. Viens konteiners ir paredzēts vispārīgai nešķirotu atkritumu poligonu savākšanai un tiek piegādāts ar iebūvētu presi, kas ļauj 8 reizes blīvēt un droši uzglabāt. Otrajai atkritumu tvertnei ir jebkura blīvēšanas funkcija, un tā ir paredzēta otrreiz pārstrādājamo materiālu uzkrāšanai.

Abi Separation Station 2 konteineri tiek piegādāti ar atsevišķām uzpildes līmeņa mērīšanas sistēmām precīzai datu apkopošanai. Integrētais IoT vadības modulis informēs jūs par katru frakciju aizpildīšanas statusu SmartCity Management informācijas panelī.

► SCSS 2 video prezentācija

Binology

 

■ SC Bin Indoor TV

SmartCity Bin Indoor TV ir vieds IoT risinājums no Binology lietošanai iekštelpās ar uzlabotām reklāmas iespējām. Šī viedā tvertne ir īpaši izstrādāta kā pavisam jauna iespēja efektīvai iekštelpu atkritumu apsaimniekošanai, un jūsu rīcībā ir divi 43’’ augstas izšķirtspējas LED ekrāni un attālais satura pārvaldnieks!

Binology iekštelpu viedā atkritumu tvertne apvieno sanitāro atkritumu savākšanu un uzglabāšanu ar stilīgiem un tehnoloģiski progresīviem mārketinga instrumentiem. “Tīru roku” tehnoloģija ar iebūvētu pedāli pamatiestatījumā!

► SC Bin Indoor TV video prezentācija

Binology

 

■ Atkritumu apsaimniekošana

EcoCity Waste Management ir mūsu atkritumu apsaimniekošanas platforma un līme, kas visus mūsu risinājumus saista kopā. SCM (Binology) nodrošina uzraudzības vidi, viedo informācijas paneli, analītiku un vadības centru vienā visaptverošā un vienkāršā paketē. Tīmekļa un mākoņu mitināts SCM (Binology) ir pieejams visur, kur jums ir moderns pārlūks un interneta savienojums. Tas sniedz pilnīgu kontroli un ieskatu atkritumu apsaimniekošanas darbībās un ir pierādījis izmaksu samazināšanas ieguvumus visās jūsu darbības nozarēs.

Vairāk informācijas: binology.com